OK TRUCKS ŽENKLAS, SKIRTAS IVECO SERTIFIKUOTŲ NAUDOTŲ TRANSPORTO PRIEMONIŲ PARDAVIMUI IR RINKODARAI.

Kruopštus patikrinimas - iš pagrindų

Prieš pateikiant rinkai, mūsų transporto priemonėms atliekama tam tikra patikra ir patikrinimai pagal nustatytą tvarką. Taigi, nors mūsų transporto priemonės yra naudotos, mūsų klientai gali būti tikri, kad gaus ne tik patikimas, bet ir nepriekaištingos būklės transporto priemones.

PREMIUM, KOMFORT ARBA STANDART- ATITINKAME VISUS REIKALAVIMUS

Kiekvienam klientui pagal skirtingus reikalavimus - taip pat ir kainos bei transporto priemonės paruošimo atžvilgiu. Remiantis specifinėmis savybėmis, tokiomis kaip amžius, rida ir atnaujinimo darbai, transporto priemonės yra suskirstytos į tris kategorijas - PREMIUM, COMFORT ir STANDARD, kad geriausiai atitiktų klientų poreikius.

NUO SENOS Į NAUJĄ

Visiems transporto priemonių remonto darbams naudojame tik originalias IVECO dalis ir komponentus. Tai užtikrina, kad transporto priemonė turi tinkamą įrangą, kad galėtų išvykti į kitą misiją su nauju savininku.

TIE PATYS PRIVALUMAI KAIP NAUJOMS TRANSPORTO PRIEMONĖMS

Mūsų pasiūlymas apima papildomas paslaugas, tokias kaip visoje Europoje galiojantys garantiniai paketai, mobilumo paslaugos, lizingo ir finansavimo sprendimai. Profesionali komanda padeda mūsų klientams pasirinkti tinkamiausią naudotą transporto priemonę pagal jų verslo modelį, kad gautų geriausią kainos ir kokybės santykį.

VISA ISTORIJA

„OK TRUCKS“ yra daugiau nei 20 šalių. Profesionali komanda padeda mūsų klientams pasirinkti tinkamiausią naudotą sunkvežimį pagal jų verslo modelį, kad gautų geriausią kainos ir kokybės santykį. Ir jei atsitiktų problema su jūsų transporto priemone, jūsų paslaugoms yra mūsų 24/7 pagalbos numeris. Be to, kiekviena IVECO dirbtuvė gali suteikti greitą ir lengvą pagalbą. Taigi kiekvienas klientas, kad ir kur bebūtų, gali lengvai rasti kompetentingą kontaktą netoliese.

„OK TRUCKS“ – pilnas naudotų transporto priemonių asortimentas, patikrintas laiko.